AL/9465-6000-R7016
Aluminum fence post 100x100 - 6000mm
Material: Aluminium, Surface finish: Textured powder coating, Effect: Antracit RAL7016, L: 6000
without VAT
with VAT
PCS
Stock availability
SK Krompachy 12
HU Nagytarcsa 2
Kapcsolat
Adjon meg néhány általános információt a szállítási és kézbesítési irányelveiről.
lubomir.petruska@umakov.sk
Description
Hliníkový plotový stĺpik 100 × 100 mm – 6,0 m – antracit RAL 7016
Kód produktu: AL/9465-6000-R7016
Materiál
• Extrudovaný hliník EN AW-6063-T6
• Vysoká odolnosť voči korózii a poveternostným vplyvom
Povrchová úprava
• Práškové lakovanie s jemnou textúrou v odtieni antracit RAL 7016
• Moderný matný vzhľad a dlhodobá farebná stálosť
Rozmery
• Prierez: 100 × 100 mm
• Dĺžka: 6000 mm (6,0 m)
• Možnosť skrátenia alebo objednania iných dĺžok
Montáž a kompatibilita
• Pre ukotvenie adaptérov:
– MODEL 40 (kód produktu FG/AL40...) a krycích líšt (kód produktu FG/A2F20x14...) pre výplne so šírkou 40 mm
– MODEL 20 (kód produktu FG/AS20...) a krycej lišty (kód produktu FG/A2F20x14...) pre výplne so šírkou 20 mm
• Kompatibilný s kotviacou prírubou (kód produktu AL/5402-R7016)
Výhody
• Kompletný set: stĺpik + adaptér s krycou lištou
• Farebná a povrchová stálosť bez potreby ďalších náterov
• Jednoduchá výmena poškodených dielov
• Rýchla montáž skrutkovaným systémom – úspora času aj nákladov
• Minimálna údržba – postačuje bežné čistenie
Parameters
Material
Defines the material from which the product is made.
Aluminium
Surface finish
Surface finish of product
Textured powder coating
Effect
Vyberte si farebný odtieň.
Antracit RAL7016
L
Length parameter of the product
6000
Catalog list
Alumínium kerítéspózna 100x100 - 6000mm
umakov-hu
Materiál
Povrchová úprava
Rozmery
• Prierez: 100 × 100 mm
• Dĺžka: 6000 mm (6,0 m)
Montáž a kompatibilita
• Pre ukotvenie adaptérov: